Organizačné pokyny

Vážená účastníčka, Vážený účastník 67. Zjazdu chemikov,
radi by sme zhrnuli pár našich odporúčaní, PROSÍME VÁS:

 1. Skontrolujte si Váš daňový doklad a v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí kontaktujte člena organizačného výboru, Ing. Zuzanu Hlouškovú.
 2. Počas celej konferencie viditeľne noste vizitku z bezpečnostno-komunikačných dôvodov.
 3. Pri ubytovaní zahláste na recepcii hotela ŠPZ Vášho auta.
 4. Nezabudnite sa v prípade záujmu počas registrácie len v pondelok 7. septembra 2015 prihlásiť na výlet. Výlet si hradí účastník sám.
 5. Ak ste študent, alebo mladý vedecký pracovník do 35 rokov, prihláste sa do súťaže posterov pri registrácii alebo do začiatku posterovej sekcie.
 6. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov v hotelovej reštaurácii Savarin. Obedy a večere v reštauráciách Savarin a v Slovenskej reštaurácii.
 7. Suchý obed si máte možnosť objednať zapísaním mena do pripravených hárkov počas večere predchádzajúceho dňa a vyzdvihnúť následne počas raňajok v reštaurácii Savarin.
 8. Pri registrácii alebo aspoň deň pred vašou prednáškou dodajte Vašu prezentáciu členovi organizačného výboru, RNDr. Michalovi Procházkovi, nájdete ho v časti hotela pri Registrácii.
 9. V záujme vlastnej bezpečnosti nahláste odchod do vysokohorského terénu a zapíšte Váš cieľ do zošita na recepcii hotela. Poistenie na zásah horskej služby má každý účastník od 7.9. do 11.9. vrátane a vzťahuje sa len na pohyb po vyznačených turistických chodníkoch.
 10. Nezabudnite sa v deň ukončenia Vášho pobytu odubytovať a ODHLÁSIŤ na recepcii hotela do 12.00 h., a zaplatiť konzumáciu nápojov z minibaru na izbe, ak ste ho použili.
 11. Konferenčný ruksak má podľa špecifikácie nosnosť 2 kg, buďte k nemu zhovievaví.
 12. Budeme Vám vďační za Vašu aktívnu účasť na panelovej diskusii v piatok o 10.45 h, ktorá je ideálnou príležitosťou na rozpravu o zjazde a budúcom smerovaní spoločných podujatí.

Ďakujeme.
Organizačný výbor 67. Zjazdu chemikov