Online program

2015-11-27 17:16:43 = posun o 665 dní

Aktuálny čas:
17:16:43

Stránka sa bude automaticky obnovovať každé 3 minúty.

A je po zjazde, ďakujeme Vám za účasť a tešíme sa na stretnutie na niektorom z ďalších zjazdov.

Pondelok 07.09.2015

14:00
-
18:30
Príchod účastníkov, registrácia a ubytovanie
Recepcia hotela Bellevue
19:00
-
23:00
Uvítací večierok
Hotel Bellevue

Utorok 08.09.2015

09:30
-
09:45
Slávnostné otvorenie Zjazdu
Sála Grand Bellevue
09:45
-
10:45
Plenárna prednáška: Jean-Marie Lehn
PERSPECTIVES IN CHEMISTRY: FROM SUPRAMOLECULAR CHEMISTRY TOWARDS ADAPTIVE CHEMISTRY
10:45
-
12:00
Príhovory hostí zjazdu
Sála Grand Bellevue
12:00
-
14:00
Obed
Hotel Bellevue
14:20
-
15:10
PP1: Tkáč, Ján
APLIKÁCIA NANOMATERIÁLOV A IMOBILIZÁCIE KONTROLOVANEJ V NANOŠKÁLE PRI PRÍPRAVE ULTRACITLIVÝCH BIOSENZOROV A BIOPALIVOVÝCH ČLÁNKOV
PP2: Pospíšil, Jiří
VÝVOJ NOVÝCH SYNTETICKÝCH POSTUPŮ A JEJICH APLIKACE PŘI SYNTÉZE PŘÍRODNÍCH LÁTEK
15:10
-
15:15
Presun z miestností pozvaných prednášok do miestností jednotlivých sekcií
15:15
-
15:25
Úvodné slová garantov k sekcii
15:25
-
18:00
Predseda sekcie:
Renáta Selešovská
Predseda sekcie:
L. Kvítek, V. Danielik
Predseda sekcie:
Zdenko Špitalský
Predseda sekcie:
Ján Reguli
Predseda sekcie:
Štefan Schmidt
15:25
-
15:50
1P01
Fojta, Miroslav
2P01
Danielik, Vladimír
3P01
Hrubý, Martin
4P01
Čtrnáctová, Hana
5P01
Sekretár, Stanislav
15:50
-
16:15
1P02
Vyskočil, Vlastimil
2P02
Králová, Radka
3P02
Borská, Katarína
4P02
Ganajová, Mária
5P02
Bleha, Roman
16:15
-
16:45
Občerstvenie
Hotel Bellevue
16:45
-
17:10
1P03
Svítková, Jana
2P03
Kvítek, Libor
3P03
Malinová, Lenka
4P03
Pařík, Patrik
5P03
Hrvolová, Barbora
17:10
-
17:35
1P04
Mizera, Jiří
2P04
Panáček, Aleš
3P04
Kuliček, Jaroslav
4P04
Prášilová, Jana
5P04
Burčová, Zuzana
17:35
-
18:00
1P05
Koktan, Jakub
2P05
Mucha, Martin
3P05
Kelnar, Ivan
4P05
Reguli, Ján
5P05
Kreps, František
18:00
-
20:00
Večera
Hotel Bellevue
19:00
-
21:00
Valné zhromaždenie SCHS
Hotel Bellevue
20:00
-
23:00
Postery a vínny večer
Hotel Bellevue

Streda 09.09.2015

09:00
-
09:50
PP3: Švorc, Ľubomír
VYUŽITIE NETRADIČNÝCH ELEKTRÓDOVÝCH MATERIÁLOV VO FARMACEUTICKEJ A KLINICKEJ ANALÝZE
PP4: Šmogrovičová, Daniela
PIVO A ZDRAVIE – OD MÝTOV K VEDE
09:50
-
09:55
Presun z miestností pozvaných prednášok do miestností jednotlivých sekcií
09:55
-
12:00
Predseda sekcie:
Ľubomír Švorc
Predseda sekcie:
Filip Bureš
09:55
-
10:20
1P06
Šelešovská, Renáta
3P06
Putala, Martin
10:20
-
10:45
1P07
Tomášková, Markéta
3P07
Brož, Břetislav
10:45
-
11:10
Občerstvenie
Hotel Bellevue
11:10
-
11:35
1P08
Sokol, Jozef
3P08
Hanusek, Jiří
11:35
-
12:00
1P09
Mazúr, Milan
3P09
Budovská, Mariana
12:00
-
13:30
Obed
Hotel Bellevue
13:30
-
18:00
Výlety
18:00
-
20:00
Večera
Hotel Bellevue
20:00
-
23:00
Postery a pivný večer
Hotel Bellevue

Štvrtok 10.09.2015

09:00
-
09:50
PP5: Čársky, Jozef
200 ROKOV OD SMRTI A. RUPRECHTA
PP6: Imrich, Ján
NOVÉ PROFLAVÍNY A SPIROCYKLY AKRIDÍNU AKO SĽUBNÉ DNA-INTERKALÁTORY A ANTITUMOROVÉ LÁTKY
09:50
-
09:55
Presun z miestností pozvaných prednášok do miestností jednotlivých sekcií
09:55
-
12:00
Predseda sekcie:
Nováková
Predseda sekcie:
M. Koman, I. Němec
Predseda sekcie:
Martin Putala
Predseda sekcie:
Jozef Čársky
Predseda sekcie:
Stanislav Sekretár
09:55
-
10:20
1P10
Křenková, Karolína
2P06
Prucek, Robert
3P10
Bureš, Filip
4P06
Uher, Michal
5P06
Trousil, Vojtěch
10:20
-
10:45
1P11
Kinart, Zdzisław
2P07
Kolařík, Jan
3P11
Lásiková, Angelika
4P07
Milata, Viktor
5P07
Slehová, Eva
10:45
-
11:10
Občerstvenie
Hotel Bellevue
11:10
-
11:35
1P12
Chaloupková, Zuzana
2P08
Koman, M.
3P12
Pazdera, Pavel
4P08
Šafařík, Zdeněk
5P08
Dušek, Libor
11:35
-
12:00
1P13
2P09
Masárová, Petra
3P13
Pomikalová, Kvetoslava
4P09
John, Jan
5P09
Blažková, Zuzana
12:00
-
12:25
1P14
Erdelyi, Branislav
2P10
Machata, Marek
3P14
Sedlák, Miloš
5P10
Hradilová, Šárka
12:30
-
14:00
Obed
Hotel Bellevue
14:20
-
15:10
PP7: Moncoľ, Ján
100 ROKOV CHEMICKEJ KRYŠTALOGRAFIE A PERSPEKTÍVY
PP8: Hájeková, Elena
RECYKLÁCIA POLYMÉRNYCH ODPADOV
15:10
-
15:15
Presun z miestností pozvaných prednášok do miestností jednotlivých sekcií
15:15
-
17:45
Predseda sekcie:
Vlastimil Vyskočil
Predseda sekcie:
J. Moncoľ
Predseda sekcie:
Martin Hrubý
Predseda sekcie:
Štefan Schmidt
Predseda sekcie:
Martin Bajus
15:15
-
15:40
1P15
Macko, Ján
2P11
Němec, Ivan
3P15
Studenovský, Martin
5P11
Bláhová, Lenka
6P01
Bouzek, Karel
15:40
-
16:05
1P16
Trousil, Jiří
2P12
Havlíček, David
3P16
Špitalský, Zdeno
5P12
Schmidt, Štefan
6P02
Němeček, Michal
16:05
-
16:30
Občerstvenie
Hotel Bellevue
16:30
-
16:55
1P17
Zatloukalová, Martina
2P13
Mlateček, Martin
3P17
Moravčíková, Daniela
Elsevier
Golkiewicz, Piotr
6P03
Drakselová, Monika
16:55
-
17:20
1P18
Škantárová, Lenka
3P18
Pospíšilová, Aneta
6P04
Karas, Filip
17:20
-
17:45
3P19
Šrámková, Petra
6P05
Hnát, Jaromír
20:00
-
23:59
Slávnostný večierok s vyhodnotením posterovej súťaže
Hotel Bellevue

Piatok 11.09.2015

09:00
-
10:15
Predseda sekcie:
Martin Studenovský
Predseda sekcie:
Karel Bouzek
09:00
-
09:25
3P20
Horváth, Miroslav
6P06
Prokop, Martin
09:25
-
09:50
3P21
Baráth, Marek
6P07
Mališ, Jakub
09:50
-
10:15
3P22
Kríž, Miroslav
6P08
Weidlich, Tomáš
10:15
-
10:45
Občerstvenie
Hotel Bellevue
10:45
-
12:00
Panelová diskusia ako záver zjazdu
12:00
-
14:00
Obed
Hotel Bellevue

 

Online program
67zjazd.schems.sk/online